دسته‌بندی نشده

صحبت از نکستول است … سه گام تا موفقیت

شرکت ابزار آوران آریا از سال ٨٣ فعالیتهای خود را با برند رکسون در زمینه ابزار های برقی آغاز نمود . 

مدیران محترم عامل شرکت برادران رحیم و جناب حقیقی می باشند زمینه واردات ابزارهای دستی با برند ATS را در توانایی شرکت دانسته و آغاز به فعالیت گسترده ای در این زمینه نمودند. 

ورود به ابزارهای دستی چنان پیشرفتی در فروش داشت که ایشان از فعالیتهای برقی کاسته و تقریبا واردات ابزارهای برقی رکسون را به صفر رسانده و عمده فعالیتهای خود را بر روی ابزار های دستی و کمابیش ابزارهای برقی ATS و درخت برهای بنزینی متمرکز نمودند . 

از علل پیشرفت و جایگیری ابزارهای ATS در فروشگاههای معتبر را می توان آشنایی کامل و روابط خوب مسئول فروش شرکت جناب آقای حمیدرضا رحیم ( یکی از شرکاء)  با مدیران فروشگاهی و حضور میدانی ایشان در بطن کار دانست . 

شرکت ابزار آوران آریا ، در سالهای گذشته با ورود به کشور اسلووانی توانست دستگاههای کارواش و اینورترهای جوشکاری ساخت کشور اسلووانی را وارد بازار ابزار نماید که مشتریان خاص خود را دارد . 

با صحبتی که با مدیر فروش داشتیم ایشان اعلام نمودند که صفر تا ١٠٠ این محصولات در کشور اسلووانی تولید می شود و تمامی قطعات از همین کشور تامین می شود . 

شرکت ابزار آواران آریا ، از سال٩۵ بر آن تصمیم شد تا تمامی محصولات با نام تجاری (( نکستول )) وارد بازار ابزار ایران شود و بیشتر این محصولات ساخت کشور تایوان می باشد . که در این سبد وارداتی ، ابزارهای ساخت کشور اسلووانی همچون گذشته با نام تجاری الکترو ماشین جای خود را حفظ نموده است . 

از علل گستردگی محصولات در فروشگاه ها شرکت ، می توان به حضور میدانی و رابطه خوب مسئول فروش با فروشگاه ها دانست . 

کسب اطلاعات از ابزار های موجود در بازار مصرف و تیم پشتیبانی محصولات که بر عهده جناب محمدرضا رحیم و جناب حقیقی می باشد توانسته مثلثی قدرتمند و مطمئن با قسمت اجرایی ( فروش ) را ایجاد کند تا ابزارهای وارداتی شرکت در قالبی مصرفی و زمان مناسب وارد بازار و به فروشگاه وارد شود . 

در آینده نزدیک با مصاحبه ای موشکافانه تر از شرکت ابزار آوران آریا با مدیران جوان این شرکت آشنا می شویم . 

One thought on “صحبت از نکستول است … سه گام تا موفقیت

  1. خیری قلی زاده گفت:

    بسیار خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *