Education Tips

شعار و عملکرد نووا ، تولید بهترین ابزارها ست …

شرکت نووا در راستای خدمت و تولید محصولات برتر در بازار ابزار ایران ، گام در عرصه ای نهاد که رقبای زیادی پیش رو داشت ولی با نیروی جوانی و تجربه مثال زدنی با تلاش و واردات بهترین محصولات از نقاط مختلف جهان توانست زودتر از موعد برای خود در سبد کالای مصرف کنندگاه جایی بازکند که اکنون می توان گفت در این سالها تبدیل به چند قدرت برتر واردات ابزار بخصوص در رسته ابزار های دستی شود .

کیفیت خوب و ترکیب رنگ صنعتی و دلنشین ابزار های نووا توانسته راههای موفقیت این مجموعه جوان را رقم بزند .

این مجموعه با رهبری برادران میرزاکاشی در مسیر طرقی قرار گرفته و چیدمان تیم جوان در همه قسمتها کمک حال برادران میرزاکاشی بوده است .

در این مسیر انتخاب یک رابط قوی بین شرکت و فروشگاه ها وزنه سنگین شرکت نووا بود که از شخصی با تجربه بالا و مدیریت بازاریابی به نام جناب آقای مهرداد تجسسی در این رابطه استفاده نموده ست که وجود همین نیرویی در بازاری که هر روز یک برند را در خود می بیند می تواند برگه برنده برادران میرزاکاشی به حساب بیاید .

در زیر ، متن مربوط به شرکت نووا را در قسمت درباره ما بارگذاری شده است :

 

ما ابزار تولید می کنیم … بهترین ها را …
ما در گروه نووا ماموریت خود را اینگونه قرار داده ایم تا ابزارهایی عرضه کنیم که با هر چالشی مقابله کنند. شما مکانیک هستید یا ساختمان ساز و یا نجار و برق کار، …. و یا تنها یک طرفدار ابزار، هر شغلی که دارید مطمئن باشید که در همه این موارد نـــووا مناسبترین ابزار برای شماست، ما ابزارهایی داریم که برای هرکاری قابل استفاده هستند.

تمامی تلاش های ما برای تحقق ایده هایی ناب در صنعت ابزار، این است که محصول نووا با ترکیب مناسبی از کیفیت و قیمت، رضایت مصرف کننده گان و صنعت گران ایرانی را جلب نماید تا هرگاه نام نووا را روی هر ابزاری مشاهده کردند مطمئن باشند که نه تنها چیزی از دست می دهند بلکه خیلی چیزها  بدست می آورند.

ما فقط طراحی نمی کنیم …. ما هوشمندانه طراحی می کنیم …
تاکید ما بر روی کیفیت، کارایی و اطمینان است. به منظور رسیدن به این اهداف ما همواره به دنبال نوآوری در تکنولوژی تولید هستیم.
در همین راستا و به پشتوانه چندین سال تجربه حضور در زمینه تجارت و فروش ابزار و با در نظر داشتن نیاز بازار ابزار ایران به یک خانواده ابزار با کیفیت بالا و قیمت مناسب، با انتخاب و گلچین بیش از 210 شرکت تولید کننده مطرح در کشورهای مختلف و صاحب نام دنیا و کنترل فنی دقیق توسط متخصصین و کارشناسان خود در داخل و خارج از کشور و تبیین بالاترین استانداردهای تولید اقدام به تهیه و توزیع ابزار با برند نووا در بازار ایران کردیم، محصولاتی از بهترین کارخانه های تولید کننده ابزار در کشورهای آلمان، کره جنوبی، تایوان، چین و … که گواه این مدعا است.

اعتقاد ما بر این اصل استوار شده است که شناخت نیازها و ایده آل های مصرف کنندگان کلید دستیابی به موفقیت است.
تعهد ما ارائه با کیفیت ترین محصولات، رضایت مشتری و پیشرفت پیوسته و ثابت در طراحی، گزینش ، تولید و توزیع می باشد. بر همین اساس گام بلندی را برای هرچه بزرگتر و کاملتر کردن خانواده ابزارهای خود بر پایه خواسته های مصرف کنندگان ایرانی و مطابق با اعتبار نــووا برداشته ایم، تا مشتریان ما به آنچه لایق آن هستند برسند و نام «نـــــووا» به عنوان استانداردی از کیفیت و کارایی در بین مصرف کنندگان و صنعت گران شناخته شود.

و این کاری است که ما انجام می دهیم …
ما ابزار تولید می کنیم … یک ابزار واقعی…

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.