Best Custom Essay Writing, blog, Education Tips, email verify, Hookup Dating, legitimate russian dating sites, Meeting Tips, Order Best Essays, ukrainian brides, uncategorized

تیم جوان ولی با تجریه به نام NEC ( نماد اقتصاد چکاد )

شرکت نماد اقتصاد چکاد ( NEC ) یکی از بزرگترین شرکت های تجاری در زمینه ابزار آلات صنعتی از جمله ابزار آلات برقی ، دستی و ماشین آلات سبک مانند کمپرسور هوا، ترانس جوش و غیره در ایران میباشد که در سال ۱۳۸۹ به مدیریت عاملی جناب آقای سید کمال میر جمالی تاسیس و در بازار ابزار ایران اقدام به فعالیت نموده است.

سکاندار تیم جوان شرکت NEC ، برعهده جناب آقای سید جمال میر جمالی ( رئیس هیئت مدیره ) می باشد که توانسته با اجرای برنامه های هدفمند در مدتی کوتاه بین فروشگاه توزیع ابزار قفسه ای برای خود دست و پا کند .

شرکت NEC در تلاش است با استقرار مدیریتی یکپارچه و ایجاد سیستم کنترل کیفیت مناسب و با در نظر گرفتن استانداردهای روز دنیا محصولات خود را در سطح بالایی از طراحی ، کیفیت و کارایی تولید و با مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان این مرز و بوم قرار دهد.

هدف این شرکت برای مشتریان خود ، آگاهی ، دانش ، شناخت ، سودآوری و ارزش آفرینی به ارمغان می باشد . با توجه به تعهدی که در دستور فعالیت خود دارد ، می کوشد بهترین خدمات را ارائه نمایید ، بدین ترتیب  نخستین گزینه ، مشتریان خواهد بود که خواهد توانست خدماتی با بهترین کیفیت و عملکرد با کارایی در اثربخش ترین سطح ارائه نماید و  برای این که بتواند بهترین و با ارزشترین خدمات را به مشتریان ارائه نماید اقدام به تشکیل تیم هایی متبحر نموده تا بتواند با یکایک مشتریان آشنا شده و به نیازهای آنها پی برده و خدماتی با بالاترین ارزش و تعهد ارائه نماید.

شرکت NEC با انجام کلیه تست ها و آزمایشها مربوط به کنترل کیفیت توسط متخصصین فنی خود از سلامت کیفی محصولات قبل از ورود به بازار مطمئن و با عرضه مستقیم و سیاست های پایدار و با تکیه بر دانش فنی بومی پرسنل مجرب خود و با همراهی و حمایت مراکز علمی و دانشگاهی کشور گامی مفید در مسیر حرکت رو به رشد خود برداشته و از این بابت پروردگار را شاکر می باشد و  امیدوار به شاهد پیشرفت روز افزون این شرکت بسته به عنایت خاص خداوند و با پشتیبانی و حمایت همکاران و مصرف کنندگان محترم باشد .

 

#خیراله_قلیزاده

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *