Best Custom Essay Writing, blog, دسته‌بندی نشده

اینجا کنزاکس ، به وقت صنعت

اختراع ابزار به عنوان اولین ساخته دست بشر برای گذران بهتر زندگی یک ضرورت بود، امروزه ابزارهای اولیه بشر با رشد و تکامل علم جز لاینفک صنعت و اقتصاد است و معیار رشد اقتصادی و صنعتی شدن یک جامعه را شامل میگردد.

مجموعه بازرگانی کنزاکس به یاری خداوند و با تکیه بر تجربه ۲۰ ساله حضور خود در بازار ابزار ایران فعالیت خود را از سال ۹۴ آغاز کرد. شرکت کنزاکس در نظر دارد همگام با تکنولوژی روز دنیا محصولاتی مطابق با استاندارد جهانی و نیاز مصرف کنندگان ایرانی ارائه کند.

کنزاکس می خواهد با نیاز سنجی بازار مصرف صنعتگران و ارائه محصولات با کیفیت مطلوب و با مطالعات علمی دقیق و بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا گامی در جهت رشد اقتصادی و صنعتی شدن کشور عزیزمان ایران بر دارد.

مدیران ، متخصصان و پرسنل اداری ، فروش و خدمات کنزاکس به پشتوانه حضور چندین ساله خود در زمینه تجارت و فروش ابزار ، شناخت کامل و دقیقی از نیاز بازار صنعت دارند ؛ بنابرین سبد کالای صنعتی متنوعی، متناسب با نیاز و سلیقه مصرف کنندگان طراحی کرده اند.

لذا انواع ابزار آلات دستی ، برقی ، بادی ، برشی و … را که با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب ارائه می شوند را می توانید از کنزاکس بخواهید.

کنزاکس بر این باور است که تنها در کنار همکاران و دوستان فعال در عرصه فروش ابزارآلات و همچنین صنعتگران عزیز میتواند به رشد اقتصاد و تعالی جامعه کمک کند .

شرکت کنزاکس در بدو تاسیس در زمان (( نقل و انتقالات )) خوب یارکشی کرد .

مدیران عامل این شرکت جناب حسین کشمیری و محمد حسنی توانستن یک (( توپچی )) خوب بنام علی سجادی را برای وسط زمین خود بخدمت بگیرند .

جناب سجادی با سابقه درخشان در شرکتهای معتبر اینبار توانست شرکت کنزاکس را با میدان دید توزیع مناسب ، در مدتی کوتاه بر سر زبانها بی اندازد .

برخورد مناسب ، صبر بجا ، لبخند دلنشین جناب سجادی از ایشان پلی ساخته میدان فروشگاه های معتبر و شرکت کنزاکس .

ایشان را می توان یک خرید خوب برای شرکت در نظر گرفت که مدیران عامل محترم ، با این خرید نیمی از راه را در ابتدا پیمودند .

کنزاکس در سیاست های قیمت گذاری هم به نعل می زند هم به میخ . گاهی به فکر مشتری و گاهی به فکر هزینه های شرکت .

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *